درباره ما

دارالترجمه رسمی دکتر مقصود به شماره پروانه 1048 متعلق به استان گیلان است

 
 
دکتر نوید مقصود
مترجم مسئول
 
سرکار خانم جارستان
مترجم
 
سرکار خانم اهلی
مدیر امور دفتری


 

دفتر ترجمه دکتر مقصود، دارالترجمه ای رسمی در رشت است که زیر نظر قوه قضائیه به ترجمه اسناد رسمی می پردازد. شماره پروانه این مرکز 1048 است که این مجوز متعلق به استان گیلان می باشد. تمامی متقاضیان ترجمه رسمی در شهر رشت، استان گیلان و حتی استان های مجاور می توانند اسناد خود را برای ترجمه به این دارالترجمه ارسال نمایند.

درباره ترجمه اسناد

ترجمه اسناد رسمی یکی از تخصصی ترین حوزه های ترجمه است که باید زیر نظر یک مترجم مورد تأیید انجام شود.

ترجمه اسناد رسمی به منظور برگرداندن دقیق اسناد فارسی به زبان های دیگر انجام می گیرد و نهایتاً مهر تأیید مترجم رسمی، به صحت ترجمه رسمیت می بخشد. برخی از نهادها، صرفاً مهر مترجم رسمی را مد نظر قرار می دهند، اما برخی دیگر، علاوه بر مهر مترجم، تأییدیه دادگستری و حتی تأییدیه وزارت امور خارجه را نیز الزام قرار می دهند. ترجمه اسناد رسمی فقط در دارالترجمه های رسمی زیر نظر قوه قضاییه باید انجام شوند.

 

اسناد قابل ترجمه:

 

دارالترجمه رسمی دکتر مقصود بر اساس قوانین حاکم بر ترجمه های رسمی اقدام به ترجمه می نماید.

دفتر ترجمه دکتر مقصود، تمامی اسنادی که قابلیت ترجمه دارند را ترجمه رسمی می نماید. توجه داشته باشید که طبق قوانین حاکم بر ترجمه اسناد رسمی، اسناد قابل ترجمه تعریف شده اند. آن دسته از اسناد قابل ترجمه را می توان با مهر و سربرگ رسمی در اختیار مراجعین قرار داد. اسناد غیر قابل ترجمه رسمی را همچنان می توان ترجمه نمود، اما مهر رسمی بر روی آنها زده نمی شود.

 

مزایا:

 

دارالترجمه رسمی دکتر مقصود در وقت شما عزیزان صرفه جویی می کند و اسناد را درب منزل تحویل می دهد.

در دفتر ترجمه دکتر مقصود، برای وقت مشتریان عزیزان احترام قائلیم و در حالی که خود را مقید می دانیم که با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت ترجمه ها را به تمامی زبان ها از جمله انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و روسی به انجام برسانیم، پیک رایگان در سراسر شهر رشت برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. پیک رایگان ما اسناد را درب منزل یا محل کار شما دریافت می کند و پس از انجام امور ترجمه، درب محل به شما تحویل می دهد.

 

فرایند:

 

دارالترجمه رسمی دکتر مقصود فرآیند ترجمه رسمی را با سرعت و دقت بالا به انجام می رساند.

در دفتر ترجمه دکتر مقصود، اسناد از مشتریان عزیز دریافت و ثبت سفارش می شوند، توسط مترجم یاران ترجمه می گردند و نهایتاً مترجم رسمی آن ها را کنترل می کند و در صورت تایید ممهور می نماید. در صورت نیاز به تأیید دادگستری، ترجمه ها به دادگستری ارسال می شوند و نهایتاً در صورت نیاز به تأیید وزارت خارجه، به نمایندگی این وزارتخانه فرستاده می شوند.

 

گستره  دارالترجمه:

 

دارالترجمه رسمی دکتر مقصود آمادگی پذیرش سفارشات از تمامی شهرهای استان گیلان را دارد.

دفتر ترجمه دکتر مقصود آمادگی دارد تا انواع سفارشات ترجمه رسمی از تمامی شهرهای استان گیلان را پذیرش نماید. اگر به دنبال دارالترجمه رسمی در بندرانزلی، لاهیجان، لنگرود، آستارا و دیگر شهرهای استان گیلان هستید، بهترین مقصد برای شما، شهر رشت است زیرا دادگستری برای تایید اسناد شما در مرکز استان قرار دارد. دارالترجمه رسمی دکتر مقصود در رشت آمادگی انجام تمامی خدمات و تاییدات مد نظر شما را دارد.

 

پروانه:

 

دارالترجمه رسمی دکتر مقصود به شماره پروانه 1048 متعلق به استان گیلان است.

دفتر ترجمه دکتر مقصود، دارالترجمه ای رسمی در رشت است که زیر نظر قوه قضائیه به ترجمه اسناد رسمی می پردازد. شماره پروانه این مرکز 1048 است که این مجوز متعلق به استان گیلان می باشد. تمامی متقاضیان ترجمه رسمی در شهر رشت، استان گیلان و حتی استان های مجاور می توانند اسناد خود را برای ترجمه به این دارالترجمه ارسال نمایند.

 

کلیه حقوق برای دارالترجمه رسمی دکتر نوید مقصود محفوظ است | طراحی و پیاده سازی :مهیانت شمال
09112496948